ACCESS SHADE 650i LT

169 990,00 

Je-li vaší prioritou praktičnost a nejlepší poměr kvality a ceny, je Access MAX 650i LT FOREST 4×4 vaším jasným favoritem. S prodlouženým rozvorem, elektricky přepínatelným pohonem 2×4/4×4 a dvěma diferenciály zvládne každý terén a zároveň poskytne snadné řízení a mimořádně příjemnou jízdu. Cenově atraktivní provedení jedné z nejpopulárnějších pracovně-užitkových čtyřkolek na trhu se jízdními vlastnostmi, moderní konstrukcí a kvalitou výroby může směle srovnávat s obdobnými modely renomovaných značek.

 

169 990 Kč včetně DPH

Popis

Technické parametry

Motor

Typ motoru: čtyřdobý jednoválec, SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 608 ccm
Max. výkon: 32,6 kW (off road)
Kompresní poměr: 11,0:1
Zapalování: CDI
Chlazení: kapalinové + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2×4 / 4×4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická CVT – variátor se zpátečkou, L/H/N/R + brzdění motorem
Přenos výkonu: se dvěma diferenciály
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední: hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní: hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Zdvih pérování P/Z: 254 /254 mm
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotoučová
Pneu přední: AT 25 x  8-12
Pneu zadní: AT 25 x 10-12

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 2250 mm
Celková šířka: 1200 mm
Celková výška: 1495 mm
Světlá výška: 300 mm
Rozvor: 1440 mm
Suchá hmotnost: 362 kg
Provozní hmotnost: 456 kg
Palivová nádrž: 21 litrů

Ostatní vlastnosti

Tachometr / otáčkoměr: analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace: ano
Registrační značka (SPZ): v ceně

Další informace

Poznámka: Fotografie a vyobrazení nemusí odpovídat specifikacím pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu specifikací bez předchozího upozornění.

Spolehlivý jednoválcový motor

Kapalinou chlazený čtyřdobý jednoválec má dostatek výkonu a vysoký točivý moment. Elektronické vstřikování paliva Bosch zajišťuje optimální složení směsi a snadné startování i při nízkých teplotách. Válec je opatřený speciální keramickou vrstvou, která zlepšuje chlazení a snižuje opotřebení válce. Kovaný píst má vyšší pevnost a zvýšenou tepelnou odolnost. Vyvažovací hřídel výrazně snižuje vibrace, ke kultivovanosti jízdy přispívá i pružné uložení motoru a pohodlné elektrické startování.

Pohon 4×4 se dvěma diferenciály

Elektricky přepínatelný pohon 2×4/4×4 je u tohoto modelu doplněn dvěma diferenciály, jedním na přední a druhým na zadní nápravě. Toto technicky nejdokonalejší řešení umožňuje hravě zvládat všechny terénní situace a navíc poskytuje velmi snadné řízení a doslova sametovou jízdu po rovině a v zatáčkách. Optimální přenos výkonu zajišťuje spolehlivá automatická dvourychlostní CVT převodovka se zpátečkou, motorovou brzdou a odstředivou spojkou.

Prodloužený podvozek

Verze LT nabízí ještě více prostoru pro spolujezdce na samostatném vyvýšeném sedadle, a zároveň i více místa řidiči pro ovládání čtyřkolky. Prodloužený podvozek také přináší větší jistotu v prudkých výjezdech a přitom si zachovává vynikající ovladatelnost krátkých modelů. V terénu oceníte také malý poloměr otáčení, velkou světlou výšku, vysoké zdvihy pérování a komfortně nastavené odpružení nezávisle zavěšených kol s pětipolohově seřiditelným pérováním.

Kotoučové brzdy na všech kolech

Účinnýbrzdový systém s kotoučovými brzdami na všech kolech s tvarovanými kotouči a pancéřovanými hadicemi zaručuje silný, přesvědčivý a přesně dávkovatelný brzdný účinek. Při sjíždění kopců vám navíc bude pomáhat i účinná motorová brzda.

Multifunkční LCD displej

Moderní přehledný multifunkční LCD displej poskytuje všechny potřebné informace: digitální rychloměr, analogový otáčkoměr, hodiny, celkové i denní počítadlo kilometrů, počítadlo motohodin, kontrolku EFI, kontrolku omezovače otáček, kontrolku pohonu 2WD/4WD, kontrolku uzávěrky diferenciálu, palivoměr a kontrolky blikačů.

Moderní osvětlení

Zdvojené přední světlomety jsou vybavené výkonnými projektorovými čočkami. Blikače a zadní / brzdová světla s pokročilou LED technologií mají minimální spotřebu elektrického proudu a zároveň vysokou svítivost zvyšující vaší viditelnost a bezpečnost.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ACCESS SHADE 650i LT”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *