ACCESS Shade 850i

(Hodnocení: 1)

179 990,00 

Vlajková loď značky Access přichází s moderní technikou a jedním z nejsilnějších motorů ve své třídě. Přidejte k tomu líbivý design s velkoplošnými světlomety, vyspělé technologie, vysokou praktičnost a spolehlivost, a dostanete jednu z nejatraktivnějších nabídek na trhu. Obratný podvozek přesně reaguje na vaše povely. Elektricky přepínatelný pohon 2×4/4×4 s uzávěrkou předního diferenciálu si poradí s každou výzvou. Bohatá výbava v ceně zahrnuje atraktivní 14″ alu kola, moderní LED osvětlení, tažné zařízení, naviják 2500lbs a robustní nosiče zavazadel vpředu i vzadu.

 

179 990 Kč včetně DPH

Popis

Technické parametry

Motor

Typ motoru: čtyřdobý jednoválec, SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 781 ccm
Max. výkon: 43 kW (off road)
Vrtání x zdvih: 104.0 x 92.0 mm
Zapalování: CDI
Chlazení: kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2×4 / 4×4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická, CVT, variátor se zpátečkou (L/H/N/R)
Uzávěrka př. diferenciálu: ano, elektrické ovládání
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední: hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní: hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Zdvih pérování P/Z: 254 mm / 254 mm
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotoučová
Pneu přední: AT 26 x  8 – 14
Pneu zadní: AT 26 x 10 – 14

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 2250 mm
Celková šířka: 1200 mm
Celková výška: 1252 mm
Světlá výška: 300 mm
Rozvor: 1260 mm
Suchá hmotnost: 344 kg
Provozní hmotnost: 419 kg
Palivová nádrž: 21 litrů

Ostatní vlastnosti

Tachometr / otáčkoměr: analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace: ano (řidičské oprávnění skupiny B – automobil)
Registrační značka (SPZ): v ceně (při předání stroje obdržíte čistopis technického průkazu)

Výbava

14palcové hliníkové disky kol, pneumatiky Maxxis Bighorn, homologované tažné zařízení, výkonný naviják 2500 lbs, přední a zadní nosič zavazadel, přední ochranný rám

Nejsilnější motor ve své třídě

Motor MAX 800 EFI je nejsilnější motor značky Access a zároveň i jeden z nejsilnějších jednoválců ve své třídě. Vynikající čtyřtaktní motor 781cc má dostatek výkonu, mohutný točivý moment a obrovskou tažnou sílu. Vyvažovací hřídel spolehlivě eliminuje nepříjemné vibrace a dává motoru velmi kultivovaný běh. Optimální složení směsi, nízké emise a spolehlivé startování i při nízkých teplotách zajišťuje moderní elektronické vstřikování paliva Bosch.

Pohon 2WD/4WD s uzávěrkou diferenciálu

Elektricky přepínatelný pohon 2×4/4×4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu vás dostane z každé šlamastiky. Optimální přenos výkonu zajišťuje automatická převodovka se zpátečkou, motorovou brzdou a odstředivou spojkou, která výrazně prodlužuje životnost řemene. Převodovka zároveň zajišťuje optimální napnutí hnacího řemene a minimalizuje tak jeho opotřebení.

Příjemně ovladatelný podvozek

Snadné řízení, vysoká obratnost a úžasná průchodnost terénem – podvozek Accessu Max 800 EFI patří k nejlepším čtyřkolkovým podvozkům vůbec. Lehký a robustní rám s nízkou hmotností, nízko položené těžiště s vysokou světlou výškou, hravá obratnost a malý poloměr otáčení dávají čtyřkolce vynikající jízdní vlastnosti. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena ve dvojitých lichoběžníkových ramenech s velkými zdvihy pérování; komfortně nastavené odpružení je pětipolohově seřiditelné.

Kotoučové brzdy na všech kolech

Čtyři velké tvarované brzdové kotouče zajišťují účinný, přesvědčivý a přesně dávkovatelný brzdný výkon. Společně s pancéřovanými hadicemi tak brzdy zaručují spolehlivé brzdění v každé situaci. V kopcích vám navíc pomáhá i účinná motorová brzda.

Multifunkční LCD displej

Moderní přehledný multifunkční LCD displej poskytuje všechny potřebné informace. Displej obsahuje digitální rychloměr, analogový otáčkoměr, palubní hodiny, celkové i denní počítadlo kilometrů, počítadlo motohodin, kontrolku EFI, kontrolku omezovače otáček, kontrolku pohonu 2WD/4WD, kontrolku uzávěrky diferenciálu, palivoměr a kontrolky blikačů.

Moderní osvětlení

Velkoplošné přední světlomety dokáží proměnit noc v den. S duálními projektorovými čočkami a LED světly pro denní svícení jsou tato moderní světla zároveň účinná, praktická a atraktivní. Blikače a zadní / brzdová světla s pokročilou LED technologií mají minimální spotřebu elektrického proudu a zároveň vysokou svítivost zvyšující vaší viditelnost a bezpečnost.

1 recenze ACCESS Shade 850i

  1. Karel

    Čtyřkolku mám zatím 2 měsíce ale jsem velice spokojený s obroskou využitelností stroje, kterou jsem potřeboval a zároven s dobrými jízdními vlastnostmi. Děkuji za přátelský přístup a trpělivost při výběru

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *